EC0307-331K
MFR.Part #
EC0307-331K
JLCPCB Part #
C19633445
Description
100mA 11.1Ω 330uH 50@0.796MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D3.2xL7.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS