EC0307-150K
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
EC0307-150K
JLCPCB Part #
C19633437
Package
Plugin,D3.2xL7.6mm
Description
15uH 16MHz 335mA 50@7.96MHz 930mΩ Color Band Inductor ±10% Plugin,D3.2xL7.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS