EC0307-3R3M
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
EC0307-3R3M
JLCPCB Part #
C19633433
Package
Plugin,D3.2xL7.6mm
Description
3.3uH 300mΩ 50@7.96MHz 575mA Color Band Inductor ±20% Plugin,D3.2xL7.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS