KH-2.54PH180-2X16P-L11.5
MFR.Part #
KH-2.54PH180-2X16P-L11.5
JLCPCB Part #
C19630944
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x16P 32P 3A 3mm 6mm Black Copper alloy Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS