FXC1265-1R0M
MFR.Part #
FXC1265-1R0M
JLCPCB Part #
C208109
Package
SMD,14.5x13.5mm
Description
1uH 2.5mΩ 25A 49A ±20% SMD,14.5x13.5mm Power Inductors ROHS