ACS772LCB-100B-PFF-T
MFR.Part #
ACS772LCB-100B-PFF-T
JLCPCB Part #
C19626915
Package
CB-5
Description
-40℃~+150℃ 2.5us 200kHz 20mV/A 4800Vrms 5V Support ±100A CB-5 Current Sensors ROHS