FXC0630-6R8M
MFR.Part #
FXC0630-6R8M
JLCPCB Part #
C208100
Package
SMD,6.6x7.3mm
Description
4.5A 6.8uH 60mΩ 8A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x7.3mm Power Inductors ROHS