FXC0630-2R2M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FXC0630-2R2M
JLCPCB Part #
C208096
Package
SMD,6.6x7.3mm
Description
14A 2.2uH 20mΩ 8A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x7.3mm Power Inductors ROHS