FRH1207B-681MT
MFR.Part #
FRH1207B-681MT
JLCPCB Part #
C208086
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.46Ω 670mA 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS