FRH1207B-680MT
MFR.Part #
FRH1207B-680MT
JLCPCB Part #
C208080
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
140mΩ 2.1A 68uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS