FRH1207B-4R7NT
MFR.Part #
FRH1207B-4R7NT
JLCPCB Part #
C208073
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
16mΩ 4.7uH 6.8A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS