FRH1205B-100MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FRH1205B-100MT
JLCPCB Part #
C208068
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 25mΩ 4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS