AVS226M06A12T-F
MFR.Part #
AVS226M06A12T-F
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 26.4Ω@120Hz 34mA@10kHz 3mm 5.4mm 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS