AHA477M10F24B-F
MFR.Part #
AHA477M10F24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10V 2000hrs@105℃ 340mA@10kHz 470uF 8mm 900mΩ@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS