381LQ331M250J012
MFR.Part #
381LQ331M250J012
Description
-40℃~+105℃ 1.68A@20kHz 10mm 2000hrs@105℃ 250V 25mm 27mm 330uF 502mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS