381EL681M160J032
MFR.Part #
381EL681M160J032
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.38A@20kHz 25mm 260mΩ@120Hz 35mm 680uF 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS