LPW123M1VO50V-W
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LPW123M1VO50V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 25mm 35V 4.048A@100kHz 48mΩ@120Hz 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS