380LX331M350K042
MFR.Part #
380LX331M350K042
JLCPCB Part #
C19619419
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 330uF 350V 40mm 603mΩ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS