AFK687M10F24B-F
MFR.Part #
AFK687M10F24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10V 160mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 600mA@100kHz 680uF 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS