381EL221M350K022
MFR.Part #
381EL221M350K022
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@20kHz 10mm 220uF 30mm 30mm 350V 7000hrs@105℃ 740mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS