381EL471M200K022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381EL471M200K022
Description
-40℃~+105℃ 1.96A@20kHz 10mm 200V 30mm 30mm 380mΩ@120Hz 470uF 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS