381EL471M180J022
MFR.Part #
381EL471M180J022
Description
-40℃~+105℃ 1.96A@20kHz 10mm 180V 25mm 30mm 380mΩ@120Hz 470uF 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS