SPCX221M02R
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SPCX221M02R
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 15mΩ 2.7A@100kHz 220uF 2V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS