381LX152M100J042
MFR.Part #
381LX152M100J042
JLCPCB Part #
C19605652
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 1500uF 25mm 3.15A@20kHz 3000hrs@105℃ 40mm ±20% Plugin,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS