AEB226M2DL32B-F
MFR.Part #
AEB226M2DL32B-F
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 16.5mm 200V 22uF 470mA@100kHz 5000hrs@105℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS