AFK158M35P44B-F
MFR.Part #
AFK158M35P44B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 1500uF 16mm 17mm 35V 35mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS