AHD336M35E16T
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHD336M35E16T
Description
-40℃~+105℃ 33uF 35V 5000hrs@105℃ 6.2mm 8mm 8Ω@120Hz 90.1mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD