LPW472M1JO45V-W
MFR.Part #
LPW472M1JO45V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 106mΩ@120Hz 10mm 25mm 3.732A@100kHz 45mm 4700uF 63V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS