AHD225M50B12T
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHD225M50B12T
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 20.4mA@10kHz 4mm 5.8mm 5000hrs@105℃ 50V 90.4Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD