MEXY2A472K
MFR.Part #
MEXY2A472K
JLCPCB Part #
C19592775
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+100℃ 275V 4.7nF Y2、X2 ±10% Plugin,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS