AFK336M10B12B-F
MFR.Part #
AFK336M10B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.35Ω@100kHz 10V 2000hrs@105℃ 33uF 4mm 6.1mm 90mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS