DE2B3SA331KA3BX02F
MFR.Part #
DE2B3SA331KA3BX02F
JLCPCB Part #
C19583356
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 300V 330pF X1、Y2 ±10% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS