SPA181M06B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SPA181M06B
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 180uF 4.2mm 4A@100kHz 5mΩ 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS