AHA336M63G24B-F
MFR.Part #
AHA336M63G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 33uF 63V 76.5mA@10kHz 9Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS