SPA121M06R
MFR.Part #
SPA121M06R
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 120uF 2.8mm 3.5A@100kHz 6.3V 7mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS