381LX680M450H022
MFR.Part #
381LX680M450H022
JLCPCB Part #
C19579714
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 68uF 700mA@20kHz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS