AFK337M80P44B-F
MFR.Part #
AFK337M80P44B-F
Description
-55℃~+105℃ 16mm 170mΩ@100kHz 17mm 330uF 5000hrs@105℃ 793mA@100kHz 80V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS