MC12FD330J-T
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC12FD330J-T
Description
-55℃~+125℃ 2mm 3.2mm 33pF 500V ±5% - Mica and PTFE Capacitors