381LX472M025J022
MFR.Part #
381LX472M025J022
JLCPCB Part #
C19576034
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 4700uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS