381LQ332M050H022
MFR.Part #
381LQ332M050H022
Description
-40℃~+105℃ 10mm 126mΩ@120Hz 2.3A@20kHz 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 3300uF 50V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS