381EL391M250K022
MFR.Part #
381EL391M250K022
Description
-40℃~+105℃ 1.82A@20kHz 10mm 250V 30mm 30mm 380mΩ@120Hz 390uF 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS