381LR821M200A012
MFR.Part #
381LR821M200A012
Description
-40℃~+105℃ 10mm 182mΩ@120Hz 200V 25mm 3.76A@20kHz 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS