DPPM12D22K
MFR.Part #
DPPM12D22K
JLCPCB Part #
C19570214
Package
Plugin,P=21mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2nF 475V ±10% 插件,P=21mm Polypropylene Film Capacitors (CBB)