381LQ183M025K022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LQ183M025K022
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18000uF 2000hrs@105℃ 25V 30mm 32mm 32mΩ@120Hz 4.49A@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS