381LX101M400H032
MFR.Part #
381LX101M400H032
JLCPCB Part #
C19566663
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 1A@20kHz 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS