AFC685M25B12B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFC685M25B12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 34.1Ω@120Hz 4mm 5.4mm 6.8uF 60mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS