RN102PJ330CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RN102PJ330CS
JLCPCB Part #
C19563196
Package
0404
Description
2 33Ω 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS