MEXY2A332K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MEXY2A332K
JLCPCB Part #
C19561831
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+100℃ 275V 3.3nF Y2、X2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS