381LX181M350H452
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX181M350H452
JLCPCB Part #
C19561694
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.105Ω@120Hz 1.3A@20kHz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 350V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS