LPW472M1EN30V-W
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LPW472M1EN30V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 159mΩ@120Hz 2.739A@100kHz 22mm 25V 30mm 4700uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS